Ubytování na Jalně
Popis obrázku číslo 1 protože proto
Popis obrázku číslo 2 protože proto
Popis obrázku číslo 3 protože proto

Ubytování na Jalně*

se nachází v malebné obci Vysoká Lípa, v samotném centru Českého Švýcarska. Sám název obce Vysoká Lípa určuje atmosféru a okolní přírodu, která je doslova nezaměnitelná. Překrásné skalní útvary, husté lesy a mnoho turistickým tras je zárukou toho, že se zde budete cítit jako v ráji. Toto místo je vyhledávanou destinací nejenom pro cyklisty a pěší turistiku, ale i pro ty, co si chtějí pouze odpočinout a zrelaxovat. V okolí je nesčetné množství památek, přírodních úkazů a zajímavostí.


Ubytování na Jalně nabízí všem zájemcům rodinné prostředí s pestrou historií. Dům, který má letitou historii, nabízí všem návštěvníkům příjemné ubytování. Forma tohoto ubytování je celoročního rázu, takže si můžete vychutnat jedinečnost Českého Švýcarska za každého ročního období. Přijeďte se přesvědčit sami, rádi Vás u nás přivítáme.

foto foto


* Jalna je rodinná přezdívka našeho domu, který byl původně postaven v roce 1888. Tyto webové stránky jsou dárkem mým rodičům, kteří ho po dlouhá léta s velkou láskou a péčí rekonstruovali až do jeho současné podoby. Velmi rádi Vás v něm přivítají.